ההרצאה "משפחה בטרנס" – לארגונים, לעסקיים ולפרטיים

הי, שמי גילי. גילי צוק. נעים להכיר,

הילדים שלי משחקים באפליקציה בשם "צ'יוואזי", מן אפליקציית הימורים פשוטה וגאונית שכזו, אפליקציית התערבויות.
לו בשנת 2014 ילדיי היו מציעים לי לשים את אצבעי על ה"צ'יוואזי" בתמורה למיליון דולר, בהתערבות על כך שביום מן הימים אתגרש מעמית, אהבת חיי, בעלי ואביהם של ילדיי ואחייה את פרק ב' בחיי לצד אישה, הייתי מניחה את אצבעי על ה"צ'יוואזי", מבלי להניד עפעף, בידיעה ברורה שאזכה במיליון. חשבתי שאין סיכוי בעולם שסרט כזה יקרה. ועוד לי."ימים יגידו" הם היו אומרים לי בגיחוך. "ימים יגידו"

בחודש ינואר 2015 הימים אמרו את שלהם ועמית אמרה את שלה. היא יצאה מהארון כאישה טרנסקסואלית אחרי 20 שנות נישואין מאושרים וארבעה ילדים ביולוגיים. אמרה ויצאה מהארון בענק! שלוש שנים עמדתי לצידו של בעלי, שהפך ביום אחד לאשתי, שלוש שנים במהלכן כתבתי יום יום יומני מסע מהתהליכים האין סופיים שעברנו כמשפחה, יומני מסע שיצאו לאור כספרים אוטוביוגרפיים. "אהבה בטרנס" ו"עכשיו אני"."

גוף השידור וצוות "יס דוקו" עקבו מקרוב אחר התהליך לשינוי מין אותו עברה המשפחה שלנו. "משפחה בטרנס" הם קראו לו. הסרט זכה בפרס הסרט הטוב ביותר בפסטיבל דוקאביב 2018 ובימים אלה הוא מועמד לאוסקר האמריקאי.
הטריילר הרשמי של הסרט:

והילדים ? אני יודעת שזה מסקרן ומעניין, אולי יותר מהכל. איך הילדים? לא תשמעו ממני "הילדים בסדר" ולא תשמעו ש"הכל טוב", אך כן תשמעו כמה הם מדהימים ואראה לכם סרטון של בתי אגם, שישאיר אתכם פעורי פה. ומה שלום בני משפחתי הדתיים-חרדיים, איך הם קיבלו את הגיס שהפך לגיסה ואת האחות שהפכה ללסבית באמצע חייה? ממממ…

בהרצאה "משפחה בטרנס" המלווה את הסרט הדוקומנטרי תשמעו את כל האמת. אספר לכם בכנות ובהומור על כל הקשיים בדרך ועל הניצחון הגדול ביותר של כולנו. ניצחון על סטיגמות ונורמות חברתיות, אספר על כוחות נפש בלתי נדלים , שאילולא היו קיימים בי, בוודאי הייתם מוצאים אותי באחת המחלקות הפסיכיאטריות, בוהה בתקרה זו או אחרת. אז כן, ניצחתי, ניצחתי הכל ובחרתי בחיים, בחרתי להתאהב מחדש באישה הכי מדהימה בעולם, חלי שמה. למה דווקא באישה? כי עם לב לא מתווכחים.

רוצה הזמנה להרצאת חשיפה שתתקיים ב- 4.10.18 ?
כתבי לי לווצאפ 052-7724494