נאוה דן

נאוה דן

שמי נאוה דן ואני מאפרת מקצועית ומטפלת הוליסטית.
עד לפני שלוש שנים שילבתי בין משרת מנהלת אדמניסטרטיבית שכירה לבין עיסוקיי כעצמאית.. מתמרנת בין העבודות עד לאותו הרגע בו קיבלתי החלטה לעסוק אך ורק במה שאני אוהבת מתוך תשוקה וסיפוק: לטפל ולעזור לנשים ולאפר ולייפות נשים.

עצמאות פותחת חלון ענק לאפשרויות

לפני כשנתיים התוודעתי לראשונה לארגון קישורי אמהות כאשר הוזמנתי להצטרף למפגש הפתיחה של מעגל אור בעסקים באורנית, מפגש עסקי של נשים, אמהות בעלות עסק.
הצטרפתי בכובעי כמאפרת כלות, ארועים, צילומים ומנחת סדנאות איפור אישיות. נשים הן קהל היעד שלי ובנוסף כעצמאית הרגשתי שאני לא לבד.
עצמאות פותחת חלון ענק לאפשרויות. עצמאות היא לא רק מעמד מקצועי, אלא בעיקר מצב פנימי, נפשי ורגשי.
כשאת בעלת עסק עצמאי נהדר לקיים התייעצויות וסיעורי מוחות עם עוד נשות עסקים שמתמודדות עם דילמות, תהיות, וקבלת החלטות בתחומים שונים הקשורים לניהול עסק תוך למידה והתפתחות.

בקישורי אמהות אני מוצאת את עצמי נהנית מהפעילות: מבקרת במעגלים נוספים, מכירה עוד נשות מקצוע עצמאיות ואיכותיות, נפגשת ל 1/1 להיכרות מעמיקה יותר על מנת שאדע על מי אני יכולה לסמוך ולהמליץ הלאה. ובמקביל ככל שנחשפתי ליותר נשים כך מספר ההפניות אלי הלך וגדל. נוצרו שיתופי פעולה מצויינים כמו למשל צילומי תדמית וצילומי סרטונים לנשות עסקים.
חברות טובות שהכרתי בארגון הפכו לקרובות ואהובות. כיום אני יכולה להמליץ מכל הלב לכל אמא בעלת עסק להצטרף לארגון המקסים הזה ולמצוא את מקומה ולהשתלב בו.

 

בואו להכיר את נאוה דן ואת העסק שלה:
https://www.facebook.com/Nava.Dan