מעגל פרדס חנה כרכור

מעגל פרדס חנה כרכור הוקם בינואר 2015 לאור ביקוש וצורך שעלו מן השטח. במהרה התמלא המעגל בחברות קבועות והחלה להיווצר פעילות נטוורקינג עסקית עניפה.
המעגל פונה לבעלות עסקים מהאזור ומאפשר להן לייצר רשת קשרים עסקיים וסביבה תומכת ומניבה עבור העסק שלהן.

מנהלת המעגל-אניטה יבין, הדרכת התפתחות תינוקות.
המעגל נפגש בימי ב' בבוקר בשבוע האחרון בכל חודש.

חברות מעגל פרדס חנה כרכור

מנהלת המעגל
אניטה יבין
אניטה יבין
הדרכת התפתחות תינוקות

טלפון : 054-3995004
אתר : pasos.co.il
אימייל : anita.yavin@gmail.com

אורית נהרי ציפקין
אורית נהרי ציפקין
מאסטר בשיטת NLP בהתמחות בהתמכרויות
מרצה ומעבירה סדנאות

טלפון : 050-9979009
אתר :
אימייל : Oritnahari@gmail.com

אור בן צור
אור בן צור
ORE BEN ZUR JEWELRY
תכשיטים בעיצוב אישי, לימודי צורפות וסדנאות ייחודיות.

טלפון : 052-8754900
אתר : orebenzur-jewelry.com
אימייל : orebenzur@gmail.com

אלונה קרני גלמן
אלונה קרני גלמן
צלמת תדמית ופורטרטים
משפחה, ילדים והריון, בוקים לכל מטרה

טלפון : 054-4225385
אתר : alona-k-g-photography
אימייל : Alonakarni@yahoo.com

יעל בלץ
יעל בלץ
איפור ושיער לאירועים

טלפון : 054-8025907
אתר : www.spoilyourselfday.com
אימייל : Spoilyourselfday@gmail.com

יפית ליאון
יפית ליאון
מטפלת קרניו סקרל

טלפון : 052-8559971
אתר :
אימייל : yafitlion@gmail.com

יונת מרשה
יונת מרשה
פסוקי אור
אמנות

טלפון : 050-6866327
אתר :
אימייל : psukeyor@gmail.com

ישראלה מרום
ישראלה מרום
Unicorn
פתרונות שיווק דיגיטליים מתקדמים

טלפון : 052-9558016
אתר :
אימייל : Israelamarom@gmail.com

לילך מטרי
לילך מטרי
כוכב ליום אחד
מפיקה ועורכת וידאו

טלפון : 052-6326252
אתר :
אימייל : lilach.matari@gmail.com

לילך קוצר
לילך קוצר
מאמנת כושר

טלפון : 052-3677597
אתר :
אימייל : lilachb10@gmail.com

מיטל שפירא
מיטל שפירא
גישור והסכמי משפחה

טלפון : 052-9526483
אתר :
אימייל : Smeitallaw@gmail.com

נגה שרון
מיטל שפירא
מרצה ,מנחת קבוצות ,מנטורית להצלחה

טלפון : 050-6279399
אתר :
אימייל : Nogiti38@gmail.com

שרון אלדר
שרון אלדר
תזונה נכונה הרזייה ליווי משפחתי

טלפון : 052-6553421
אתר : www.sharoneldardiet.com
אימייל : Sharoneldardiet@gmail.com

מרב אבן זהר- סטיילינג ומכירות בגדי מעצבים
מרב אבן זהר
סטיילינג ומכירות בגדי מעצבים

טלפון : 052-3898927
אתר :
אימייל : merav.savion@gmail.com

עדי מינץ
עדי מינץ
מעצבת פנים

טלפון : 054-3300037
אתר :
אימייל : Adimntz@gmail.com

קרן גל פילוסוף
קרן גל פילוסוף
מטפלת ברפואה משלימה
רפלקסולוגיה, ארומתרפיה, פירחי באך

טלפון : 050-8803804
אתר :
אימייל : Kerengalph@gmail.com

שרית פאר
שרית פאר
אחות מוסמכת ויועצת הנקה

טלפון : 050-5562180
אתר : sarit-hanaka.co.il
אימייל : sarit.hanaka@gmail.com