מעגל פרדס חנה כרכור

מעגל פרדס חנה כרכור הוקם בינואר 2015 לאור ביקוש וצורך שעלו מן השטח. במהרה התמלא המעגל בחברות קבועות והחלה להיווצר פעילות נטוורקינג עסקית עניפה.
המעגל פונה לבעלות עסקים מהאזור ומאפשר להן לייצר רשת קשרים עסקיים וסביבה תומכת ומניבה עבור העסק שלהן.

מנהלת המעגל-אניטה יבין, הדרכת התפתחות תינוקות.
המעגל נפגש בימי ב' בבוקר בשבוע האחרון בכל חודש.

חברות מעגל פרדס חנה כרכור

מנהלת המעגל
אניטה יבין
אניטה יבין
שירותי שיווק, כתיבה ותוכן

טלפון : 054-3995004
אתר :
אימייל : Anita@yavin.co.il

shadow
אור בן צור
אור בן צור
ORE BEN ZUR JEWELRY
תכשיטים בעיצוב אישי, לימודי צורפות וסדנאות ייחודיות.

טלפון : 052-8754900
אתר : orebenzur-jewelry.com
אימייל : orebenzur@gmail.com

shadow
אלונה קרני גלמן
אלונה קרני גלמן
צלמת תדמית ופורטרטים
משפחה, ילדים והריון, בוקים לכל מטרה

טלפון : 054-4225385
אתר : alona-k-g-photography
אימייל : Alonakarni@yahoo.com

shadow
הילה
הילה ארי בוסתן
מכשפה טובה
פסיכותרפיסטית רב תחומית

טלפון : 052-8042727
אתר : goodwitch.co.il
אימייל : Goodwitch@smile.net.il

shadow
יבגניה צוקרמן
יבגניה צוקרמן
רואת חשבון

טלפון : 054-3254435
אתר :
אימייל : tevgeni@walla.com

shadow
יעל בלץ
יעל בלץ
איפור ושיער לאירועים

טלפון : 054-8025907
אתר : www.spoilyourselfday.com
אימייל : Spoilyourselfday@gmail.com

shadow
לילך קוצר
לילך קוצר
מאמנת כושר

טלפון : 052-3677597
אתר :
אימייל : lilachb10@gmail.com

shadow
לילך מטרי
לילך מטרי
כוכב ליום אחד
מפיקה ועורכת וידאו

טלפון : 052-6326252
אתר :
אימייל : lilach.matari@gmail.com

shadow
מיטל שפירא
מיטל שפירא
גישור והסכמי משפחה

טלפון : 052-9526483
אתר :
אימייל : Smeitallaw@gmail.com

shadow
שרון אלדר
שרון אלדר
תזונה נכונה הרזייה ליווי משפחתי

טלפון : 052-6553421
אתר : www.sharoneldardiet.com
אימייל : Sharoneldardiet@gmail.com

shadow
עדי מינץ
עדי מינץ
מעצבת פנים

טלפון : 054-3300037
אתר :
אימייל : Adimntz@gmail.com

shadow
קרן גל פילוסוף
קרן גל פילוסוף
מטפלת ברפואה משלימה
רפלקסולוגיה, ארומתרפיה, פירחי באך

טלפון : 050-8803804
אתר :
אימייל : Kerengalph@gmail.com

shadow
שרית פאר
שרית פאר
אחות מוסמכת ויועצת הנקה

טלפון : 050-5562180
אתר : sarit-hanaka.co.il
אימייל : sarit.hanaka@gmail.com

shadow