מעגל רמת השרון

מעגל רמת השרון נפגש אחת לחודש בימי ד' בבוקר. חברות מעגל הנטוורקינג הן נשות מקצוע מיוחדות מתחומים שונים. הקשרים האישיים שנרקמים במעגל יוצרים שיתוף פעולה פורה לעשייה עסקית משובחת.
החזון שלנו הוא להפוך את העיסוק לעסק ולכן במעגל שלנו אנו עובדות בשיתוף פעולה עם אנרגיה גבוהה של עשיה, נתינה ואהבה.
מבחינתנו – עסקים עושים בהנאה.
מנהלת המעגל- אירה דותן יועצת עסקית ומלווה תהליכי התפתחות אישית

מוזמנת להצטרף אלינו.

חברות מעגל רמת השרון

מנהלת המעגל
אירה דותן- יועצת עסקית
אירה דותן
יועצת עסקית ומלווה תהליכי התפתחות אישית

טלפון :054-7363830
אתר :
אימייל : livingyourpower@gmail.com

אילנית ברונשטיין
אילנית ברונשטיין
טלפלא עולם של פיות
אומנות ליבוד ומלאכות יד

טלפון : 054-5269744
אתר :
אימייל : Telepelekids@gmail.com

הדס שצלקה
הדס שצלקה
קו
סטודיו לעיצוב פנים

טלפון : 054-5442159
אתר : httpwwwkav.com/
אימייל : hadasdsgn@gmail.com

הילה ליכטבאו
הילה ליכטבלאו
סטודיו השמש
סטודיו לאימוני עיצוב וחיטוב הגוף

טלפון :054-4851831
אתר :
אימייל : Hilanoaml@gmail.com

ורד גרבלסקי
ורד גרבלסקי
מעצבת אופנה

טלפון : 052-5602164
אתר :
אימייל : vered.grebelsky@gmail.com

טוני ספקטור
טוני ספקטור
הדרכת הורים

טלפון : 052-6663769
אתר :
אימייל : tonyspektor.guidance@gmail.com

יהודית גורן- צלמת לייף סטייל ומזון
יהודית גורן
צלמת לייף סטייל ומזון

טלפון : 052-6269445
אתר :
אימייל : ygoren5@gmail.com

יערה גלבוע סרוסי
יערה גלבוע סרוסי
מטפלת באמנות בילדים

טלפון : 054-8094080
אתר :
אימייל : Yaaragil@gmail.com

כינרת בזק
כנרת בזק
סטודיו K
חשיבה יצירתית באמצעות אמנות ומוצריו

טלפון : 054-6655368
אתר : studiok-art.co.il/he/home
אימייל : Studiok2015@gmail.com

לימור גדות זנדר
לימור גדות זנדר
קדרות

טלפון : 050-5518444
אתר :
אימייל : Limza@walla.com

מוניקה פיץ אלעזר- צילום
מוניקה פיץ אלעזר
צילום

טלפון : 054-446-4917
אתר :
www.monikafitz.com

אימייל : monika@monikafitz.com

מורן הופמן
מורן הופמן
shape2all
מפעילה עם כדורי ענק

טלפון : 0523470076
אתר :
אימייל : Moran@shape2all.com

עדי בראון מיכובר
עדי בראון מיכובר
פסיכותרפיה גופנית

טלפון : 054-2013522
אתר :
אימייל : adibmpsy@gmail.com

עדי נוימן רוטברג
עדי נוימן רוטברג
הבית הבריא של עדי
נטורופתית

טלפון : 050-6906562
אתר :
אימייל : addienr@gmail.com

עינת צור
עינת צור
פרסום ושיווק עסקים בפייסבוק וגוגל

טלפון : 054-4444539
אתר :
אימייל : einatzur71@gmail.com

רקפת בהיר
רקפת בהיר
Studio108Beads
תכשיטים מחרוזים

טלפון : 058-6883383
אתר : Studio108Beads
אימייל : Rakefetbahir@gmail.com