מעגל פתח תקווה בוקר

כארגון בפריסה ארצית ובצמיחה מתמדת, חשוב לנו להקשיב לביקוש העולה מן השטח ולהקים מעגלים חדשים במקומות הנדרשים, על מנת לאפשר לבעלות עסקים נוספות להתחבר לרשת הקשרים העסקית שלנו.

המעגל מנוהל על ידי עידית פוליבודה- עו"ד ומגשרת בתחום המשפחה.

המעגל ייפגש בכל יום ראשון השני של החודש.
אירוע הפתיחה יתקיים ב 10.4.
בעלות עסקים שמתגוררות באזור זה או נותנות שירותים באזורים הללו, מוזמנות ליצור עמנו קשר.

חברות מעגל פתח תקווה בוקר

מנהלת המעגל
הילה אטלס מזור
הילה אטלס מזור
הילה תרפיית מגע
עיסוי ורפלקסולוגיה

טלפון : 050-9326632
אתר :
אימייל : hilatlas@gmail.com

אורלי שניידר- צילום הריון משפחה וילדים
אורלי שניידר
צילום הריון משפחה וילדים

טלפון : 054-7961083
אתר : www.orlis.co.il
אימייל : orlior@orange.net.il

אנדראה שוורץ
אנדראה שוורץ
קוברס
בניית אתרים וניהול דפי פייסבוק

טלפון : 054-5272556
אתר : koobers.com
אימייל : andreashwartz@gmail.com

גילי בילו
ד"ר בילי בילו
ד"ר גילי
וטרינרית

טלפון : 050-5876901
אתר :
אימייל : Gilibilu@gmail.com

דנה גולברי- סדנאות בישול ואפיה
דנה גולברי
סדנאות בישול אפיה ואירוח

טלפון : 054-2209294
אתר :
אימייל : danagolbari1@gmail.com

הדר זוהר
ורדה גונשורוביץ
מטפלת N.L.P ודמיון מודרך

טלפון : 050-5531016
אתר :
אימייל : Vardagon@gmail.com

יפעת כהן - איפור ושיער לכלות מתולתלות
יפעת כהן
איפור ושיער לכלות מתולתלות

טלפון : 054-6567802
אתר : www.ifatcohen.co.il
אימייל : ifatc3@walla.com

יסמין פליגלמן- דולה
יסמין פליגלמן
בשבילך
דולה, מדריכת הכנה ללידה

טלפון : 052-4732856
אתר :
אימייל : Yasmin@doula.co.il

לירון סיני
לירון סיני
עיצוב פנים והום סטיילינג

טלפון : 054-2428436
אתר :
אימייל : Lironnidam@gmail.com

נטע מולה סופר- שוקולטייר
נטע מולה סופר
נטע בשביל השוקולד
שף שוקולטייר מנחת סדנאות לאירועים

טלפון : 053-225954
אתר : http://www.rol.co.il/sites/neta/
אימייל : chocolate4u@012.net.il

נועה קירשנבוים
נועה קירשנבוים
מדירכת הנקה מוסמכת

טלפון : 052-2469310
אתר :
אימייל : Noanakab@gmail.com

ענת שדות
ענת שדות
צנבר אופנה בוילונות
עיצוב וילונות בהזמנה אישית

טלפון : 050-5600645
אתר : www.znobar-1.co.il
אימייל : Znobar-2@zahav.net.il

Gifted- מתנות עם ערך מוסף
עינת גיל
מלווה עסקים

טלפון : 054-2614607
אתר :
market.marmelada.co.il/gifted/

אימייל : einatgil@gmail.com

ציפי ברנר- צורפת
ציפי ברנר
צורפת ומעצבת תכשיטים

טלפון : 054-6916930
אתר : www.tsippib.com/
אימייל : Tsippi@tsippib.com

קרן אורבך
קרן אורבך
כרית לבית שמח
עיצוב כריות נוי

טלפון : 052-5613210
אתר :
אימייל : Orbachit@gmail.com

קרן גל רוקמן - סטיילינג
קרן גל רוקמן
סטיילינג

טלפון : 050-4844548
אתר :
אימייל : kerenrokman@gmail.com

רוני מעוז
רוני מעוז
הדרכת הורים

טלפון : 054-4772736
אתר : www.ronimaoz.co.il
אימייל : roni.maoz@gmail.com

רותם ברזני - מרכז לילה לי - יועצת שינה לתינוקות ופעוטות
רותם ברזני
מרכז לילה לי
יועצת שינה לתינוקות ופעוטות
ומדריכת שפת התינוקות דנסטן

טלפון : 052-8343950
אתר : www.layla-li.co.il
אימייל : rotam@layla-li.co.il