מי צריך נטוורקינג?


מאת: אורית אליהו-פנחסוב. 

"אני חדשה בתחום" , "רק התחלתי" , "העסק שלי חדש", "אני עוד לא יודעת איך להציג את עצמי" , "אני מאוד עמוסה כרגע" , "אין לי הרבה זמן עכשיו" ," אבל יש עוד מהעיסוק שלי" , " אני לא יודעת אם זה מתאים לי"
אלה סוג האימרות שני שומעת לא אחת מנשים שבוחנות את עולם הנטוורקינג.

אז למי נטוורקינג באמת מתאים? 

אם את חדשה בתחום ואין לך מספיק ניסיון ולקוחות ואת בוסר בלדבר על עצמך.מי צריך נטוורקינג? אורית אליהו-פנחסוב
אם את מאוד עמוסה כרגע ( אבל מה יקרה כשיגמר העומס? מניין תבוא אז העבודה?)

אז בואו נעשה קצת סדר: 

אני עצמאית 6 שנים (מנהלת משאבי אנוש שהפכה למסדרת בתים), כשיצאתי לעצמאות לא ממש תכננתי מה יהיה ומאיפה יגיעו אלי לקוחות. אבל התמזל מזלי וחברה הכירה לי את עולם הנטוורקינג (קישורי אמהות). ומאז אני חברה בארגון וגם פעילה בתפקידים ניהוליים שונים כך שיוצא לי לפגוש עשרות נשים ולנהל שיחות על החששות והלבטים לא מעט.

נטוורקינג זו פלטפורמה שיווקית המספקת גם רשת תמיכה, התייעצות, מקום להתלבט, לטעות, להתנסות וגם לפרוח, לקדם את העסק וגם תתפלאו להעיז לחלום בגדול ולהגשים חלומות.

איך זה עובד?

בין אם את טריה בתחומך או ותיקה, בין אם את מקושרת או חדשה באזור, כל עצמאית בסופו של דבר היא די לבד. אין כל כך עם מי להתייעץ, לא כולם מבינים על מה את מדברת ומה כל כך קשה וכאן הכל מותר.
מותר להתלבט ולקבל חיזוקים, מותר להתייעץ ולהנות מניסיונן של אחרות. אפשר להחשף לבעלות מקצוע שיכולות לעזור לך לקדם את עצמך, לספק לך שרותים בתחומים שאת חלשה בהם או לייצר איתך שיתופי פעולה שלא היית חושבת עליהם לבדך.
החשיפה לפוטנציאל הלקוחות היא עצומה והיכולת להגיע לקהלי היעד שאת מגדירה לעצמך גם היא פתאום אפשרית.
ולא פחות חשוב גם את יכולה לעזור לאחרות, פתאום הקשרים שלך יכולים להועיל לנשים אחרות, הניסיון שלך הנוכחי או הקודם רלוונטיים גם כאן.

בעולם שלנו, עידן השפע מגיע גם למקצועות ובעלי עסקים, יש הרבה מכל תחום ואז הצורך שלך למקד את עצמך ולייחד אותך מאחרים הופך חשוב וכאן הוא מתאפשר.
מה גם שהמלצה מפה לאוזן היא זו שמכריעה בסופו של דבר לאיזה בעל מקצוע נפנה ופה יש לך המון ממליצות.
אז כל מי שמתלבטת האם נטוורקינג זה בשבילה, ממליצה לבדוק, להתנסות ולמצוא את המקום שהכי יתאים לך ולמה שאת רוצה להשיג.

לי קישורי אמהות זה הכי עובד!

אורית אליהו – פנחסוב, 'סדר חדש' שרותי סדר וארגון חכמים 

אתר: www.seder-hadash.co.il
פייסבוק: https://www.facebook.com/sederhadash/