מהו עולם הרוח?

מאת: דפנה ביסמוט.

עולם הרוח

מה שמאפיין את עולם הרוח הוא הבלתי נראות והשקיפות לעומת הגשמיות שהיא נראית לעין .

עולם הרוח מבחינתי סובב סביב עולם הנשמות והנשמה שהיא חלקיק שמתחבר לגוף האדם ברגע הלידה ומתנתק מהגוף בעת החלימה או מדיטציה או ברגע המוות .לנשמה יש חיים משלה וכשהיא מחוברת לגוף הפיזי היא מובילה את הגוף להגשמת הייעודים שהיא בחרה טרם ירידתה לעולם הגשמי .

התקשור

התקשור שהוא עיסוקי סובב סביב החיבור שלי לנשמה של הלקוח המגיע אלי ולעולם הנשמות הרחב שמשם הגיעה נשמתו.

בעת התקשור אני מקבלת מידע מהנשמה של אותו לקוח ,מידע שתורם להתפתחותו.

בתקשור אני חווה בכל חמשת החושים את המידע שמתקבל לתודעה שלי ומוסרת אותו ללקוח "בגובה העיניים",ובשפה ברורה ובאנרגיה חיובית .

החוויה שלי כוללת בתוכה את היכולת "לראות את מה ששקוף לאחרים" ולתרגמו למידע ,לחוות ולראות נשמות שמלוות את הלקוח ומדריכות אותי בהעברת המידע ,לשמוע או לכתוב מאותם נשמות מלוות מסרים.

יש ערך חשוב למידע שמתקבל מאחר והוא עוזר ללקוח לבנות את העתיד הקרוב שלו, והמידע שמתקבל מחלחל כאנרגיה שמניעה אותו לפעולה .

ההוראה

פאן נוסף של התקשור הוא הריפוי האנרגטי שמשלב בתוכו את התקשור והילינג ,וההוראה הרוחנית שמכילה חומר מתוקשר שאותו אני מעבירה לתלמידיי בקרוסים הרבים.

בקורסים אני עוזרת לתלמידיי להכיל את הפער בין עולמם האישי ליכולתם הרוחניות ,כך שבמהלך הזמן הם מצליחים לייצר כלי רוחני שמתאים עבורם.

עבורי עולם הרוח הוא ייעוד שעימו באתי לעולם והמטרה שעומדת תמיד לנגד עיניי הוא להנגיש את הידע הרב לכל מי שמבקש ,אם במפגשי תקשור,ריפוי או למידה .

 

באהבה דפנה ביסמוט
צומת רוחניות – פרפרים המרחב הרוחני

אתר- https://www.parpareem.com
בלוג פרפרים- https://blog.parpareem.com/
פיסבוק – https://www.facebook.com/?ref=logo
קהילת מוארת- https://www.facebook.com/groups/mouheret/