לגלות את האור הפנימי שלי

מאת: שרון קוטא. 

להיות ילדה מרצה

לגלות את האור הפנימי שלי, מאת: שרון קוטא | בלוג קישורי אימהות

לקח לי שנים לומר זאת לעצמי, ובטח לעולם, הייתי ילדה מרצה, ילדה שעושה הכל כדי לרצות את סביבתה אבל לא את עצמה. ולמה אני מתכוונת בביטוי מרצה, כילדה הייתי אומרת את מה שאחרים ציפו או רצו לשמוע, או שהייתי אומרת את מה שיש לי לומר, באופן כזה שיתקבל על אחרים. אבל בפנים חייתי בתסכול שאני לא מרשה לעצמי להביא את עצמי לידי ביטוי. פחדתי ממה יגידו אחרים אם אומר באמת את מה שאני רוצה או חושבת, פחדתי שלא יאהבו אותי, פחדתי להיות לבד. והפחד הזה נצרב במוחי, בתת המודע שלי, ולווה אותי כמעט כל חיי.

ואז לפני כ 5 שנים החלמתי ממחלת סרטן בלוטת הרוק, שנחשב סרטן נדיר. כחלק מתהליך ההחלמה התחלתי לשאול שאלות, כגון למה חליתי בסרטן הזה ספציפי, מה המסר שמועבר אלי, איך אני שומרת על הבריאות שלי ומונעת את הישנותו, כך נחשפתי לעולם התת מודע. ואז הבנתי למה!!!!! כשהבנתי למה, גיליתי את האור הפנימי שלי.

 

תת המודע וביטוי עצמי

בעולם התת מודע, הגוף מחולק לאזורי אנרגיה, וכל אזור שייך למקום אחר בגוף. אזור הגרון לדוגמא מייצג את אזור הביטוי העצמי. במשך שנים רציתי להביא את עצמי לידי ביטוי, אך פחדתי!! כלומר, נמנעתי מלהביא את עצמי לידי ביטוי, רק המחשבה שאני צריכה לדבר או לבטא את עצמי ליד אחרים היתה מלחיצה ומפחידה אותי, הפה שלי היה מתייבש. ואז הבנתי שעצם המחשבה המקדימה שהיתה לי (בלוטות הרוק נמצאות במיקום לפני הגרון) הפחד ממה יחשבו, מנע ממני להביא עצמי לידי ביטוי, וזה מה שיצר את המחלה. גיליתי את האור הפנימי שלי!!

 

להעז להפיץ את האור

כיום אני יודעת שכדי לשמור על עצמי בריאה עלי לצאת מאזור הנוחות שלי, להשתחרר מהפחד, להעז להתמודד עם מה שאחרים יאמרו, ולבטא את עצמי לעולם. כיום אני צועדת באומץ ומפיצה את האור הפנימי שלי.
אם את רוצה לגלות את האור הפנימי שלך, אם את רוצה להבין מה חוסם, מעכב, מפריע , מאפיל על האור הפנימי
שלך, מזמינה אותך לאזור אומץ ולגלות. האור הפנימי שלנו לעיתים מוסתר על ידי תדרים שליליים, על ידי
מחשבות, פחדים, רגשות, דאגות, אמונות מגבילות ועוד, ולכן קשה לגלות אותו. עולם התת מודע עוזר לנו לגלות
מה מסתיר את האור, מסביר לנו איך לגלות את האור כדי שנתחיל להפיץ אותו לעולם.

 

שרון קוטא – מאמנת ומרצה בתחום של תודעה ותת מודע.

דף פייבוק: https://www.facebook.com/1140967642700561/