אילנית הרשקוביץ

אילנית הרשקוביץ

הגעתי לקישורי אמהות לפני 6 שנים. רק סיימתי את לימודיי כדולה ולא היה לי מושג כיצד להתחיל. שיווק נשמעה לי כמילה גסה וכך גם לקבל כסף עבור החלום והייעוד שלי..
אז פגשתי את מרי קרסין, היא אמרה לי תראי יש דבר כזה שקוראים לו נטוורקינג קישורי אמהות, בואי תנסי.
באתי. עד היום אני כאן…

בקישורי אמהות, פגשתי אוסף של נשים מדהימות, מקצועיות, תומכות ולעתים ממש מנטוריות שיכולתי להיעזר בהן ולהיתמך, לצמוח ולגדול. למדתי ששיווק היא לא מילה גסה, שאני באמת רוצה שהייעוד שלי לא יישאר רק כתחביב אלא כמשהו ממנו אני מתפרנסת. לצורך כך אני זקוקה לשני דברים – שיווק ומכירות.

קישורי אמהות – על ידי המפגש הן עם קבוצת האם שלי, הן עם נשים מעניינות מקבוצות אחרות, למדתי כיצד לעשות זאת. הועשרתי בעזרת תרגילים עסקיים שדייקו אותי לעסק שלי, נעזרתי בסדנאות, כישורים והנחיה של נשים אחרות מהארגון שעזרו לי למצוא את הדרך הנכונה לי לשווק, ליזום לעשות ולהגדיל את העסק שלי.

קבוצת האם שלימעגל רעננה, משמש לי הן כקבוצת תמיכה אישית והן כעסקית. נשות קבוצתי חושבות איתי את העסק שלי ובכך עוזרות לי בעצם לצמוח, לבחון רעיונות שונים ואף להוציא אותם אל הפועל.
בזכות הגעתי למעגלים והפגישות אחת על אחת, אני לא רק מכירה נשים שונות ומעניינות, ולא רק העולם שלי הפנימי מתפתח, אני גם מקבלת כלים חשובים ליישום בעסק שלי. כלים שללא קישורי אמהות כנראה היה לוקח לי הרבה זמן אם בכלל להגיע אליהם. העשייה העסקית שלי גדלה מעצם העובדה שאני כל הזמן בהתכווננות לעסק ולצמיחה. מתחושת התמיכה, סיעורי המוחות והידיעה שיש שם נשים אחרות שישמחו להתלבט איתי ולעזור לי לחדד את עצמי.

גם בתקופות חלשות שלי, הנשים הנפלאות שאני פוגשת בקישורי אמהות נמצאות שם בשבילי, ועוזרות לי לא לשכוח עצמי ואת העסק שלי, עוזרות לי לסלול את דרכי חזרה לעצמי ובעיקר לקדם את העסק שלי.

זה באמת ארגון שממצה את האיזון בין פלז'ר לביזניס. אני אישית מוצאת עצמי שמצאתי הן את ההנאה והן את ההנעה בקישורי אמהות.

 

בואו להכיר את אילנית הרשקוביץ ואת העסק:
www.facebook.com/doulanitIlanit
www.doulanit.co.il